KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7347222
nr 734 7222
Akvarell
Landskap med slott, 1800-tal, motivets mått: 9, 5 x 13
Kondition: integrerad dikt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 januari 2012
kl 19:11:52
300 kr
250 kr
400 kr
400 kr
450 kr
550 kr
650 kr